top of page

שירותים

 

מגל פלוס שירותים גלובליים 

מגל פלוס שירותים גלובליים לקירור מחשבים בע"מ.

  • שירות

  • תחזוקה

  • אופטימיזציה וחיסכון באנרגיה

 

החברה מציעה פתרונות שירות משתלמים, כולל אחריות לחלפים, התחייבות לזמני תגובה קצרים וזמינות מומחים מסביב לשעון.

בחברה מועסקים מהנדסים וטכנאים המתמחים ביחידות מיזוג אוויר, באנרגיה, בחדרי שרתים ובמערכות בקרה לחדרי מחשבים.

הסכמי שירות ותחזוקה

 

הציוד במרכזי נתונים קריטי מאוד וכדי לשמר אותו ולאפשר תפעול תקין לאורך זמן, מגל פלוס מציעה מגוון רחב של פתרונות למתן שירותי תחזוקה למערכות מיזוג אוויר במרכזי נתונים, כולל התחייבות להגעת טכנאים בזמנים קצרים, שירות מסביב לשעון, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ואת האפשרות לרכוש ביטוח חלפים מלא עבור הציוד כגון, מאווררים, מדחסים, שסתומים, כרטיסים, בקרים, כרטיסי תצוגה וכן הלאה.

אנו מאמינים כי באמצעות תחזוקה נכונה ופרואקטיבית תתאפשר פעולה תקינה של מערכות הקירור לאורך זמן ובכך ניתן למנוע את רוב הכשלים וההשבתות, תוך חיסכון זמן השבתה יקרה, עלות של חלקי חילוף ועלות תפעול שוטף, כגון חיסכון באנרגיה.

אנו ממליצים קבלת שירותים בהסכם שירות שנתי, ובכך ליהנות מזמני תגובה מהירים, מלאי חלפים מתאים ועלות קבועה וידועה מראש.

למידע נוסף וליצירת קשר, לחץ כאן

 

מערכות שליטה ובקרה

 

מגל פלוס מספקת, מתקינה, מפעילה ומתחזקת מערכות שליטה ובקרה המאפשרים ניטור ואיסוף נתונים ממערכות שונות, כגון לוחות חשמל, מערכות UPS, גנרטורים, מיזוג אוויר ועוד.

בדרך כלל מנהלי מרכזי נתונים אשר אחראים על מערכות אלה מקבלים כמויות עצומות של מידע או מעט מדי. רבים מהם מתייחסים למערכת הבקרה כמו אזעקה המודיעה על תקלות, למרות שמטרת המערכת שונה לחלוטין.

לאחר הגדרת מערכת בקרה והתאמתה לצרכי הארגון, המערכת מפיקה דוחות ממוקדים עבור  מנהל המתקן שיעזור לו לאתר כשלים לפני היווצרות תקלות ובכך לקיים תחזוקה מונעת, שתניב חיסכון גדול בעלויות האחזקה, הפחתת כמות התקלות וזמני השבתה מיותרים ויקרים. למגל פלוס ניסיון רב במערכות אלקטרו מכאניות, בשילוב עם ידע נרחב במערכות שליטה ובקרה, המאפשרים לנו להציע ללקוחותינו במסגרת הסכמי שירות, בחינה מתמדת של צרכי הארגון ויישומה למערכות הבקרה הקיימות בצורה אופטימלית.

 

למידע נוסף וליצירת קשר, לחץ כאן

חיסכון באנרגיה

 

בחדרי שרתים, מותקנות מערכות מיזוג אוויר ייעודיות לחדרי שרתים המטפלות בקירור ואספקת תנאי סביבה מתאימים לציוד המחשבים במקום.

מערכות מיזוג אוויר ייעודיות לחדרי מחשבים הינן צרכן האנרגיה מהותי והן כוללות אופציות לאופטימיזציה של ס"ה האנרגיה הנדרשת למיזוג אוויר ולאפשר ליחידות לפעול ברמת האנרגיה הנמוכה ביותר המתאימה לעומס בכל רגע וכן להפעיל את מכלולי היחידות בקבוצות עבודה, באופן שמוריד את צריכת האנרגיה הכוללת ללא פגיעה בתנאים בחדר וברמת השרידות.

המערכות כוללות: מפוחים ממוחשבים מטיפוס EC ומערכות בקרה ותקשורת מתקדמות המאפשרות אופטימיזציה של פעולת  מכלול היחידות, כאמור, לחסכון ניכר באנרגיה ובהוצאות.

התאמה מלאה ונכונה של המערכות לעומס הנובע מציוד המחשוב, באופן שוטף תאפשר חיסכון באנרגיה בהיקף כספי ניכר.

פעולה מלאה ונכונה של מערכות מיזוג האוויר תאפשר חיסכון פיננסי ניכר באנרגיה.

מגל פלוס מתמחה בביצוע אופטימיזציה של חיסכון באנרגית מיזוג האוויר ומציעה ללקוחותיה חוזה שירות שיבטיח ביצוע אופטימלי של היחידות, השבתה מזערית, חיסכון אנרגיה גבוה יותר, חיסכון חלק חילוף עם תחזוקה שוטפת מכאנית שניתן לבצע (בחירת הלקוח) על ידי כל חברת אחזקת מיזוג אוויר, תחת הפיקוח וההדרכה שלנו.

למידע נוסף וליצירת קשר, לחץ כאן

אופטימיזציה

 

למגל פלוס, ניסיון מצטבר של עשרות שנים, בתכנון ועיצוב מרכזי נתונים חדשים וכן בשיפור מרכזי מחשוב ישנים.

אנו מציעים ללקוחותינו ליהנות מהניסיון הזה על ידי ביצוע סקר אתר מפורט ומקצועי, הכולל בחינה מדוקדקת של המבנה של מרכז הנתונים, רצפות צפות, פתחי אספקת האוויר עבור הציוד, טמפרטורה ולחות, לחץ תת רצפתי, זרימת אוויר לארונות ולציוד, תפוקת קירור, ויְעִילוּת אנרגטית.

הדו"ח מציג את הממצאים והליקויים, ומציע פתרונות אפשריים עם דגש על חיסכון באנרגיה, שרידות, תוך התייחסות ל- ROI מהיר ככל האפשר.

למידע נוסף וליצירת קשר, לחץ כאן

 

bottom of page